05.01.2014

Selena Gomez chora na toczeń: Justin Bieber, Demi Lovato i Taylor Swift oferują wsparcie.

Po tym, jak Selena Gomez odwołała część trasy koncertowej, okazało się, że jest poważnie chora. Na szczęście może liczyć na wsparcie przyjaciół.Selena Gomez ma toczeń: ukrywała chorobę?

Według najnowszych doniesień, tę ciężką chorobę u Seleny zdiagnozowano już kilka lat temu. Do tej pory temat ten nie pojawiał się w mediach. Ostatnio jednak stan piosenkarki pogorszył się, co zmusiło ją do podjęcia drastycznej decyzji o odwołaniu tras koncertowych w Australii i Azji. Według osób z otoczenia Seleny, to jej zbyt intensywny tryb życia mógł doprowadzić do zaostrzenia symptomów w ostatnim czasie.Selena Gomez chora na toczeń: co jej grozi?

Toczeń jest nieuleczalną chorobą autoimmunologiczną. W jej wyniku system immunologiczny atakuje zdrowe komórki organizmu, stwarzając zagrożenie dla stawów, skóry, nerek, krwi, serca i płuc. Symptomy obejmują opuchlizny twarzy, zmęczenie, bóle głowy i stawów. Choroba może prowadzić do śmierci, zwłaszcza w przypadku zaatakowania układu sercowo-naczyniowego. Leczenie polega na łagodzeniu objawów i zmniejszaniu aktywności systemu immunologicznego. Długość życia u 80-90% chorych na toczeń nie odbiega od długości życia osób zdrowych.Justin Bieber, Demi Lovato i Taylor Swift: jak wspierają Selenę?

O tym, że prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, Selena mogła przekonać się całkiem niedawno. Gdy tylko stało się jasne, że jej choroba przybiera na sile, grono tych najwierniejszych zaoferowało swoje wsparcie. Taylor Swift, Demi Lovato i ostatnio również Justin Bieber spotykają się z piosenkarką, aby umilić jej ten trudny czas i pokazać, że może na nich liczyć.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza