1D DAY ONE DIRECTION FILM VIDEOOto must-see dla każdego fana One Direction! Film poprzedzający wydanie najnowszego albumu zespołu, zatytułowanego Midnight Memories. Koniecznie obejrzyj wszystkie części video 1D Day!
Część 1, wstęp do 1D DAY:Masz problem ze zrozumieniem niektórych wypowiedzi swoich idoli?:(


Potrzebujesz tłumaczenia dialogów z angielskiego na polski? Napisz maila z prośbą o tłumaczenie na adres infogwiazdy@gmail.com, a my prześlemy Ci tłumaczenie dialogów z wybranego filmu video całkowicie za free! W tytule maila wpisz tłumaczenia angielski-polski, a w treści podaj linka do filmu, którego tłumaczenie chcesz otrzymać - całkowicie gratis, w prezencie od GwiazdyNews!

Potrzebujesz tłumaczenia filmu, który znajduje się poza naszym portalem? Napisz maila z tytułem tłumaczenia filmów z angielskiego na polski - inne na adres infogwiazdy@gmail.com - sprawdzimy, czy będziemy mogli to dla Ciebie wykonać (oczywiście bezpłatnie!).

One Direction tańczą w rytmie Talk Dirty To Me!


Zobacz, jak chłopaki z One Direction tańczą do utworu Talk Dirty To Me Jasona De Rulo! To jest piękne, to jest sexy, musisz to zobaczyć!!! :D PS. Niall Horan i Harry Styles tańczą prawie nago!!! :D


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza