11.11.2015

One Direction i nowy singiel z albumu "Made In the A.M.". Ballada "Love You Goodbye"

One Direction wydali kolejny singiel zapowiadający najnowszy album Made In the A.M. Posłuchaj Love You Goodbye

Love You Goodbye to kolejny singiel One Direction z krążka Made In the A.M.


Kolejny singiel z nowego albumu One Direction!

Najnowsza płyta One Direction będzie miała swoją premierę już 13 listopada! Zanim jednak Made In the A.M. trafi do sklepów muzycznych, mamy okazję posłuchać kolejnego, siódmego już singla promującego krążek. Chłopaki z 1D wręcz obdarowują nas muzyką. Tym razem jest to ballada Love You Goodbye. Miejcie pod ręką chusteczki, gdyż nowa nuta wyciska łzy z oczu.

Nie ma wątpliwości, że Love You Goodbye to piosenka o rozstaniu. Tekst opowiada historię chłopaka, który widzi swoją dziewczynę po raz ostatni, zanim na zawsze zniknie z jego życia.One Direction chcą odpocząć od muzyki?

Nie jest już tajemnicą, że chłopaki z 1D planują zrobić sobie przerwę w 2016 roku. Wiadomość ta jednak zaniepokoiła wielu fanów, przysparzając im obaw, że jest to zapowiedź rozpadu zespołu. W odpowiedzi na te spekulacje, One Direction zapewniają w najnowszym wywiadzie, iż ani myślą o zakończeniu kariery.

To nie koniec, przekonywał Liam Payne w rozmowie z The Sun. Rzeczywiście robimy sobie przerwę, ale my tego naprawdę potrzebujemy. Zaliczyliśmy cztery trasy koncertowe, wydaliśmy pięć albumów, ale powrócimy. Nie chcemy, aby to się skończyło.

Liam dodał też, że trudności, które napotkali przez ostatni rok, jak odejście Zayna Malika w marcu, czy odwołany koncert w Belfaście, sprawiły, że stali się sobie jeszcze bliżsi. 

Niall Horan i Louis Tomlinson zapewniali z kolei na Twitterze, że nigdzie się nie wybierają oraz, że mają jeszcze wiele do osiągnięcia jako zespół.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz