24.05.2014

Justin Bieber obmacuje Heidi Klum w Cannes?

Justin Bieber uwielbia towarzystwo modelek. Czy jednak tym razem nie przesadził z bliskością?

Justin Bieber i Heidi Klum w Cannes
Justin Bieber i Heidi Klum na Festiwalu w Cannes

Justin Bieber i Adriana Lima imprezują w Cannes

Biebs udał się do Francji na Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Przy okazji postanowił zabawić się w doborowym towarzystwie. 19 maja sfotografowano Justina, jak wchodził do klubu nocnego z... Adrianą Limą! 32-letnia brazylijska modelka, znana przede wszystkim jako jeden z aniołków Victoria's Secret, od niedawna jest singielką. 2 maja oświadczyła wraz z mężem, Marko Jariciem, że postanowili się rozejść. Justin z kolei już definitywnie zaprzepaścił swój związek z Seleną Gomez, w wyniku czego również wolny jest od jakichkolwiek zobowiązań. Piosenkarz z dumą udostępnił fotkę na Instagramie, opatrując ją cytatem z kawałka Confidence: I think she foreign, I think she foreign.Justin Bieber obmacywał Heidi Klum?

22 maja podczas gali Festiwalu Filmowego w Cannes Justin pozował do zdjęcia z Heidi Klum. Na fotce Biebs ciasno obejmuje niemiecką modelkę, patrząc się jakby w jej stronę. Uwagę wszystkich zwróciła prawa dłoń gwiazdora, która częściowo wylądowała na prawej piersi 40-latki. Przyglądając się fotografii, nie sposób nie odnieść wrażenia, że palce Justina znalazły się tam celowo. Heidi wyglądała jednak, jakby śmiałe posunięcie Biebera zupełnie jej nie przeszkadzało. Delikatnie obejmując chłopaka, szeroko uśmiechała się do obiektywu.Biebs chce zaliczać modelki?

Wygląda na to, że na celowniku Justina znalazły teraz się piękności ze świata mody. 21 maja widziano go w towarzystwie Barbary Palvin, z którą udał się na odbywającą się na jachcie imprezę Roberto Cavalliego. Podczas rejsu parę przyłapano na wzajemnym okazywaniu czułości. Z relacji osób z otoczenia Biebera wynika, że wszystko to jest elementem jego nowego postanowienia:

Wielokrotnie mówił swoim kumplom, że ma zamiar zaliczyć tak wiele modelek, jak to tylko możliwe, przy czym szczerze wierzy, że mu się to uda.

Czy to oznacza, że Adriana Lima również była w jego planach? Wydaje się to potwierdzać jeden z insiderów:

Justin i Adriana zrobili sobie wspólne zdjęcie i spędzili razem trochę czasu, ale nie aż tyle, ile on by chciał (...) Między nimi nic nie ma i nic się nie szykuje, ale on spiknąłby się z nią bez zastanowienia.

Które modelki znajdą się na liście Justina jako następne? Czy jego nowa misja to sposób na odreagowanie po utracie Seleny?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz