25.06.2014

Justin Bieber i Selena Gomez wszędzie razem - znów są parą?

Burzliwe rozstania i powroty tej dwójki nikogo już chyba nie dziwią. Wiele wskazuje na to, że Justin Bieber i Selena Gomez zejdą się po raz kolejny

Justin Bieber i Selena Gomez znów razem
Justin i Selena znów się ze sobą spotykają?


Justin i Selena razem u Alfredo

Po tym, jak ostatnio kilkakrotnie podpadł Selenie, wydawało się, że tym razem Justin na zawsze zniknie z jej życia. Jednak jeśli ktoś już ostatecznie spisał tzw. Jelenę na straty, najprawdopodobniej zrobił to przedwcześnie. Biorąc pod uwagę historię ich rozstań i powrotów, można dojść do wniosku, że para ta jest nieśmiertelna.

Dowodów na to, że jeszcze nie wszystko między nimi skończone, Justin i Selena dostarczyli niedawno na imprezie urodzinowej u Alfredo Floresa, która miała miejsce 16 czerwca w klubie Bootsy Bellows w Los Angeles. Zakochani ponoć nie widzieli świata poza sobą, całując się po kątach w każdej wolnej chwili, o czym opowiada jeden ze świadków:

Przez całą noc Justin i Selena byli skupieni wyłącznie na sobie na wzajem, przy czym on obchodził się z nią jak z trofeum - chciał wszystkim pokazać, że są razem. Prawie cały czas całowali się w rogu stołu, za którym w danej chwili siedzieli. Ona od początku do końca zachowywała się niczym mały piesek, chodząc za nim wszędzie i poświęcając mu całą uwagę. Niewątpliwie byli w uczuciowym amoku.

Podobno party z okazji urodzin Alfredo Floresa było dość szalone, z mnóstwem fajerwerków, tańca i dobrej zabawy. Pojawiły się na nim między innymi takie osobistości, jak Kelly Osbourne, Pierre Balian i Kenny Hamilton. No i oczywiście Selena w białej sukience.

Justin Bieber i Selena Gomez - czy naprawdę do siebie wrócili?

Radosną nowinę o przywróceniu do życia Jeleny do wiadomości publicznej podał Justin, publikując zdjęcie, na którym obejmuje się z Seleną, i opatrując je opisem: nasza miłość jest bezwarunkowa. Jak to się stało, że po tak silnym ochłodzeniu stosunków udało im się znaleźć porozumienie? Na to pytanie stara się odpowiedzieć osoba z ich kręgu:

Justin wyciągnął dłoń w stronę Seleny w chwili, gdy zbierał baty za swój kontrowersyjny, rasistowski żart. Powiedział jej, że bardzo za nią tęskni, że jest jedyną osobą, która naprawdę go rozumie, i że jej potrzebuje. Stwierdził też, że jest dla niego jedyną pokrewną duszą i że bez niej czuje się zagubiony. Selena pragnęła usłyszeć te słowa, choć właściwie słyszała je już w przeszłości. Tak, oni za sobą szaleją... po raz kolejny.

To jeszcze nie wszystko. Dla Seleny Justin obiecał ponoć porzucić styl bycia niegrzecznego chłopca i zmienić swoje zachowanie. I choć część rodziny i znajomych piosenkarki nadal z niepokojem przygląda się całej sytuacji, to ona sama wydaje się czuć świetnie, zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Co sprawiło, że tym razem idzie im gładko? Oto, co zauważył jeden z insiderów:

Jeśli idzie o zdrowie, to trzeba przyznać, że Selena bardzo o siebie dba. Justin powiedział, że ma zamiar się zmienić, a ona go w tym wspiera i twierdzi, że wyrósł już z roli niegrzecznego chłopca. Oboje zatem znajdują się w dobrym miejscu. Istotnym czynnikiem jest fakt, że od niedawna wspólnie się modlą. Nietrudno dostrzec, jak wielki ma to na nich wpływ, a szczególnie na Justina.

Rzeczywiście, nie tak dawno parę przyuważono na zajęciach z analizy Biblii. Wygląda na to, że Biebs planuje wykonać zwrot o 180 stopni. Czy dla związku z Seleną uda mu się porzucić dawne przyzwyczajenia i poświęcić w 100%? Po tak wielu rozstaniach i powrotach na usta ciśnie się pytanie: ile wytrzymają tym razem?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz