01.06.2014

Zayn Malik i Louis Tomlinson palą marihuanę? Kontrowersyjne wideo z Peru

Do sieci trafiło szokujące nagranie z udziałem chłopaków z One Direction. Palili marihuanę podczas pobytu w Peru?

Zayn Malik i Louis Tomlinson palą marihuanę
Zayn i Louis palili trawkę w Peru?

Zayn i Louis palili skręta?

27 maja w ręce redakcji brytyjskiego Daily Mail wpadło nieocenzurowane wideo, na którym widać, jak chłopaki palą coś, co do złudzenia przypomina jointa. Scenę nagrał Louis Tomlinson, którego komentarze pełne były aluzji do nielegalnych substancji. Filmik pochodzi z kwietnia 2014 i ukazuje chłopaków w wozie SUV w Peru, gdzie grali koncert w ramach trasy Where We Are Tour. Zayn, ubrany w t-shirt z Bobem Marleyem, Louis i ktoś z ekipy zespołu podają sobie na wzajem skręta. W tle słychać głos Louisa i osób, do których się zwraca:

LOUIS: Właśnie wyjeżdżamy z Peru. Joint odpalony. Błogie chwile. Co powiesz o takim przekazie?

ZAYN: Bardzo kontrowersyjny.

KTOŚ Z EKIPY: Wolno nam tutaj mówić o kontrabandzie?

LOUIS: Tak, tu właśnie o to chodzi.

(...)

LOUIS: Jednym z bardziej istotnych elementów rozgrzewki Zayna jest, rzecz jasna, Mary J we własnej osobie.

Jakby tego było mało, w pewnym momencie klipu Tomlinson filmuje jadącego obok policjanta. Po puszczeniu wiązanki pod jego adresem, komentuje:

Przygląda się. Myśli sobie, 'mogę się założyć, że pachnie tam jakąś nielegalną substancją'. Trafił w dziesiątkę.

Narracja Louisa nie pozostawia zatem żadnych wątpliwości, iż chłopaki w Peru palili marihuanę. Nie dość jednak, że popełnili głupstwo, to jeszcze musieli to udokumentować. Co im grozi po tym, jak wszystko wyszło na jaw? Najprawdopodobniej nic, gdyż w Peru posiadanie niewielkich ilości tej substancji na własny użytek jest całkowicie legalne.

Rzecznik One Direction nie ma nic do powiedzenia w sprawie nagrania z Peru?

Po tym, jak prywatne wideo Louisa trafiło do sieci, wywołało niezłe poruszenie, również wśród fanów 1D. Ci ostatni tłumnie zareagowali na Twitterze:

KELLIE: Z wielkim bólem obserwuję to, co robią Zayn i Louis... Jest to co najmniej niepokojące... Bardzo mnie to martwi...

SHROOK: Trochę zaniepokojony, że zarówno Zayn, jak i Louis robią sobie krzywdę, gdyż obaj cierpią na jakiś rodzaj depresji.

TEE: Nie ukrywam, że się na nich zawiodłem, ale, cokolwiek by nie mówić, to w końcu ich życie.

KEIANA: Niezależnie od tego, co się wydarzy, będę po ich stronie, co nie zmienia faktu, że źle zrobili, i że narkotyków nie powinno się gloryfikować.

Większość fanów wyrażała raczej swoją troskę niż dezaprobatę, ale znaleźli się również tacy, którzy w akcie protestu puszczali z dymem swoje bilety na nadchodzące koncerty One Direction. Zarówno media, jak i sympatycy grupy spodziewali jakiegoś wytłumaczenia od bohaterów skandalu. Zamiast tego otrzymali lakoniczne oświadczenie rzecznika zespołu, w którym zabrakło jakiegokolwiek wyjaśnienia czy przeprosin. Jedyny komentarz, jaki uzyskał od niego serwis Hollywoodlife, ograniczał się do krótkiego stwierdzenia:

Sprawą zajmują się już nasi prawnicy.

Oznacza to tylko tyle, że One Direction ma zamiar dorwać osobę, która opublikowała nagranie. Ponieważ jego autorem był sam Louis Tomlinson, potencjalne zarzuty mogą dotyczyć kradzieży własności prywatnej, hackingu i przecieku do mediów.

Harry Styles wściekły na Louisa i Zayna?

Po wycieku szokującego wideo, poirytowany całą sprawą Harry krytykuje chłopaków i dziwi się, jak mogli być aż tak lekkomyślni, by zrobić coś równie głupiego. Pojawiły się nawet informacje, że ich palenie przeszkadza mu do tego stopnia, iż podróżuje innym samolotem niż reszta grupy. Wszystkie te doniesienia pozwalają przypuszczać, że nie mamy tu do czynienia z jednorazowym incydentem, lecz ze stylem życia. Z pewnością przemawia za tym fakt, że Louis i Zayn dali się już raz przyłapać na paleniu dziwnych skrętów. Skandal wybuchł zaraz po tym, jak 11 czerwca 2013 chłopaki zostali sfotografowani na łajbie w Miami w momencie, gdy popalali coś, co do złudzenia przypominało jointy. Miejmy jednak nadzieję, że w przyszłości będą bardziej ostrożni i przynajmniej nie dadzą się nakryć na półlegalnych rozrywkach. Oszczędzili by tym samym niektórym ze swoich fanów powodów do frustracji, kończącej się w wielu wypadkach obróceniem biletów koncertowych w pył.

7 komentarzy:

 1. Wiem że to może głupie, ale ja już nie wiem czy jestem fanką 1D. Kiedyś to byli zupełnie inni chłopcy, wiem są dorośli, ale ja nie chce żeby zespół się rozpadł. A Zayn i Louis ??? nie zdają sobie sprawy że reszta zespołu na tym cierpi ?? większość komentarzy to : "to ich życie nic wam do tego" aha rozumiem, bo jak oni się uzależnią to cały zespół się rozpadnie i stracą fanki ALE TO NADAL BĘDZIE ICH ŻYCIE PRAWDA ?!?!? Louis już wygląda jak jakiś ćpun, Zayn zaczyna też tak wyglądać, jeżeli teraz palą to niedługo popadną w taki nałóg że odbije się to na ich zdrowiu, zespole i fankach. Kiedyś byłam Directioners, ale teraz ? szczerze - nie wiem. I nie piszcie głupot typu "powinniśmy ich teraz wspierać" ale w czym ? przecież oni sami tego chcą, oni mają nas GŁĘBOKO, kiedyś ich fanki były dla nich ważne, a teraz ? i wiecie co ta cała akcja z biletami to też głupota, bo powinny sprzedać, lub oddać je komuś. Ale to był ich błąd, więc dlaczego je Hejtujecie ? piszecie że są głupie, a przecież to przez Louiska i Zayna. Później zobaczymy czy będziecie ich bronić jak będzie koncert w Polsce i rodzice powiedzą "Nie będziesz chodziła na koncerty tych ćpunów" co wtedy zrobicie ? nadal będzie biedny Louis i Zayn ?!? Moim zdaniem nie ma powodu żeby im współczuć, to tak jak byście płakały bo ktoś zabił człowieka i pójdzie do więzienia "Bieedny Morderca" -,- Rozumiem że jesteście ich fankami, ale nie macie argumentów żeby ich bronić, powiem tyle Sława uderzyła im do głowy i zespół już niedługo się rozpadnie, będzie koniec 1D, a to wszystko przez Zayna i Louisa. Wiem nikt nie jest idealny, tyle że żeby ćpać to już serio trzeba być debilem. Bronicie ich ? bo co, bo są sławni ? zwykłego ćpuna też bronicie słowami "popełnił błąd" nie pewnie omijacie go i myślicie "ale oblech, jak można być taki głupkiem żeby ćpać" -,- Zastanówcie się kogo bronicie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hej, dzięki za komentarz:) Wiesz co, niewątpliwie jest sporo racji w tym, co napisałaś. To jasne, że będąc wierną fanką, martwisz się o dobro One Direction jako całości. Najgorszym koszmarem każdego fana, niezależnie od tego, kto jest jego idolem, byłby rozpad jego ulubionej grupy lub koniec kariery ukochanego muzyka. Możemy zatem zdobyć się na wyrozumiałość wobec naszych najdroższych gwiazd, ale robić to bez jakiejkolwiek refleksji? Zawsze są pewne granice, których nie powinno się przekraczać. Pianie z zachwytu nad każdym ruchem idola jest wręcz poniżające. Jeżeli nie podoba Ci się to, co robią Zayn i Louis, to nie powinnaś mieć żadnych oporów, aby mówić o tym głośno. Być może to właśnie brak stanowczego sprzeciwu ze strony fanów daje im fałszywe poczucie bezkarności? Nie wiemy, jak zareagowaliby na twardy front ze strony Directioners, gdyby zdecydowana większość skrytykowała ich ostatnie wybryki. Skoro mamy ich za takich dorosłych, czy byliby gotowi na podjęcie dojrzałej decyzji o porzuceniu niezdrowych nawyków? W świecie rozrywki przyjęło się ostatnio, że fani są od tego, aby bezkrytycznie i bezwarunkowo wielbić swoich idoli. Czy nie macie wrażenia, że w wielu przypadkach staje się to zwyczajnym podlizywaniem? To nie do końca prawda, że to ich życie, gdyż są osobami publicznymi, których wizerunek i styl bycia ma wpływ na tysiące ludzi na całym świecie. Z drugiej strony, warto wziąć pod uwagę, że w obecnym świecie entertainment narkotyki są na porządku dziennym. Nasi ulubieńcy obracają się w kręgach, w których od jakiegoś czasu istnieje ciche przyzwolenie na tego typu rozrywki. W dodatku Zayn i Louis są teraz w wieku, kiedy próbuje się nowych rzeczy i łatwo zachłysnąć się wolnością. Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że to tylko stan przejściowy i że szybko sobie przypomną, na czym tak naprawdę im zależy. Nasza rada? Nie pozwól, aby głupota Zayna i Louisa zraziła Cię do całego zespołu i ich muzyki, ale nigdy nie bój się zaprotestować i powiedzieć głośno o tym, co Ci się nie podoba. To wymaga odwagi, ale wzbudza szacunek u ludzi.

   Usuń
 2. Zgadzam się z 1 komentarzem! Tylko, że ja nie potrafię przestać ich kochać. Jest mi przykro, że to nie są ci sami chłopcy co z 2011 albo 2012 roku bo wtedy byli moimi idolami teraz już powoli wszystko robią dla kasy. Samfakt, że Zayn obiecał w wywiadzie, że przyjadą do Polski i co? Rok minął a sprawa ucichła. Kasa, Kasa i jeszcze raz Kasa. Harry ma rację, ale sam nie jest lepszy sypiając z każdą napotkaną laską. Moje zdanie :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zgadzam się z tobą w 100% a nawet w 7890%

   Usuń
 3. Macie rację. Aczkolwiek według mnie Directioners posinny się oburzyć. Zrobić spam na tt. pod ich adresem. Niech zobaczą co zrobili swoim wybrykiem... W pewnym momencie Lou mówi, że książka o 1D to g**no dla fanek. Irytuje mnie to, tak jakby mówił że jego życie to g**no. Mam nadzieję, że na tym filmiku buli tak zjarani iż tylko bredzili ! Aczkolwiek nie usprawiedliwia ich to że palili skręta. Fakt popełnili jeden błąd, lecz Directioners źle zaragowały gdyż ich w tym poparły ! Gdy się zvuntowały na pewno chłopcy użyli by mózgu ! Niestety przez tych dwóch ucierpiała reszta członków zespołu... Liam staną na wysokości zadania i przeprosił na tt. Wszystkich oburzonych, za ich błąd. Nie ukrywam, że postępowanie Liaśa było PIĘKNE gdyż trzeba mieć odwagę, by podjąć odpowiedzialność za swoje czyny. Również podoba mi się oburzenie ze strony Harry'ego on jako pierwszy powuedział temu wszystkiemu "NIE". Postawił się chłopaką i b.dobrze ! Szkoda mi w tym wszystkim Nialla, bo twardy dotąd chłopak, nie wytrzymał nerwowo i się rozpłakał... I fanów im ubyło,, i trybuny na koncertach powli pustoszeją... POPATRZCIE ILE JEDEN SKRĘT MOŻE ZNISZCZYĆ ?! ONI ZAWINILI ALE TO PERZEŁOŻYŁO SIĘ NA CAŁY ZESPÓŁ !

  OdpowiedzUsuń
 4. ja pier**** muj kochany Louisek pali trawsko ja pier**** poprostu jakaśmakabra mam tego dośc i jeszcze 1D morze sie rozpaśc no kó***

  OdpowiedzUsuń
 5. XZawsze mówiłam Kocham Was Chłopaki. Kocham was Niall harry liam louis zayn A teraz te dea ostatnie imiona mnie obrzydzają wczyroj kupiłam sobie koszukle z napisem I <3 1D. Nie wiem po co skoro zespół ma się rozpaść! Ja z chęcią zastąpie tych dwóch! A reszta? Czy oni się wogóle przejmują resztą chłupców!!!! Niewiem czy jeszcze kiedyś tak mocno pokocham Lou i Zayn'a! Ale bardzo współczuje Harremu! Ja poprostu cały czas płacze! Dostałam zapalenia zatok! Ledwo dysze! Straszny katrar! Niewiem co o tym myśleć! Lepiej może dla mnie gdybym ich nie poznała! Biedny Harry! Wiem że nawet gdybym wstąpiła d zespołu on i tak na mnie by nie zwracał uwagi! Biedny! :"( AAAAAAAAAAA... Nie wtrzymam! Błagam pocieszcie mnie choć na chwilę!!!! Prosze!!! To mój e-mail Roki2002@onet.pl Plis napiszcie coś miłego! Błagam AAAAAAAA... Boże prosze pomóż pozostałym chłopakom! Louis'owi i Zayn'owi przemów do rozsądku! Aaaa...! Nie wytrzymuje!!!! :'''-'( Help!! Napiszcie!!!!

  OdpowiedzUsuń