09.06.2014

Justin Bieber we łzach? Skandal po wycieku wideo z rasistowskimi odzywkami

Aż dwa nagrania kompromitujące Justina trafiły niedawno do sieci. Justin płacze i boi się, że to jeszcze nie koniecJustin Bieber przejęty skandalem z rasistowskimi komentarzami
Justin Bieber w rozsypce po skandalu z rasistowskimi żartami


Justin Bieber rasistą?

Justin Bieber nie ma ostatnio łatwego życia. 1 czerwca portal The Sun opublikował nagranie, w którym 15-letni Justin w żarcie używa słowa nigger ("czarnuch" - przyp. red.). Takie określenie użyte przez białego wobec Afroamerykanina powszechnie uważane jest za obraźliwe i rasistowskie. 4 czerwca do sieci trafiło kolejne wideo, w którym Justin używa zakazanego słowa - tym razem w parodii swojej piosenki One Less Lonely Girl - i mówi o Ku Klux Klanie. Co ciekawe, drugie nagranie powstało w czasie, gdy mentorami Biebera byli Usher i Will Smith. Osoba z otoczenia ujawnia, że kompromitujące filmiki już od jakiegoś czasu chodzą za gwiazdorem:

Bieber i jego ekipa twierdzą, że w ciągu ostatnich kilku lat różni ludzie próbowali go szantażować - domagając się pieniędzy zarówno za to nagranie, jak i wideo, które powstało, gdy miał 15 lat. Justin mówi, że nie zamierza się tym już dłużej przejmować. Powiedział, że chce, aby ludzie zobaczyli te filmy i że jest gotowy ponieść za nie odpowiedzialność.

Justin przeprasza za rasistowskie zachowanie i... nie przestaje płakać!

Tuż po skandalu, jaki wywołał pierwszy film kompromitujący Justina, piosenkarz wystosował publiczne przeprosiny:

Będąc dzieckiem nie rozumiałem znaczenia pewnych słów oraz tego, jak mogą zranić. Powtarzając te słowa i dowcipy, nie sądziłem, że robię coś złego. Nie uświadamiałem sobie wówczas, że to wcale nie jest śmieszne, i że zachowuję się jak ignorant. Dzięki przyjaciołom i rodzinie miałem możliwość nauczyć się na własnych błędach, dorosnąć i przeprosić za zło, jakie wyrządziłem. Teraz, gdy moje błędy z przeszłości zostały upublicznione, czuję się zmuszony, aby ponownie wystosować przeprosiny wobec tych wszystkich, których uraziłem (...)

Niedługo po tym, jak Justin opublikował powyższe oświadczenie, do sieci trafiło drugie nagranie w podobnym tonie, co zmusiło gwiazdora do kolejnego kajania się przed całym światem. Skandal ponoć tak bardzo dokuczył Bieberowi, że piosenkarz prawie non-stop zalewał się łzami. Dramaturgii jego sytuacji dodaje podejrzenie, że istnieje jeszcze trzecie nagranie, które może jeszcze bardziej pogrążyć Justina, zwłaszcza że trwa ponoć aż 15-20 minut.

Znajomi nie uważają Justina za rasistę?

W trudnych chwilach po stronie Biebsa stają jego przyjaciele, którzy zdecydowanie zaprzeczają, jakoby piosenkarz był rasistą:

To był niewinny błąd i jego chłopaki o tym wiedzą. Nie odbierają tego w ten sam sposób co inni. Jednak my w przeciwieństwie do nich znamy Justina. To się zdarzyło jeszcze zanim był znany, gdy jeszcze nie badano każdego skrawka jego życiorysu pod mikroskopem. Widocznie jest to cena, jaką płaci za bycie sławnym.

Fakt, iż w obliczu tak brzydkiego skandalu, osoby z otoczenia Biebera stają za nim murem, pozwala uwierzyć, że obraźliwe wygłupy gwiazdora to tylko niefortunny incydent z odległej przeszłości.
2 komentarze:

 1. JEZU OD WAL CIĘ SIĘ DO NIE GO MI AL 15 LAT KAŻDEJ W TYM WIEM POPEŁNIA BŁĘDY. JAK WY POPEŁNIA CIĘ NIK WAL ZOSIA NIE UPRZYKSZA ..
  TO JEZU ZE MOK CHŁOPAK KTÓRA MUSI SIĘ WIELE NAUCZYC. JESTEŚ BELIEBER I BĘDĘ GO BRONIŁA.
  HEJ TRZY MAJA WIELKI BOL DUPY.
  MIEŚCIE SWÓJ ROZUM LUDZIE I POPATRZCIE NA NA JUSTIN, TO ZWYKŁY CHŁOPIEC TYLKO MA FANKI KTÓRA GO KOCHAJA, DUŻO PIENIEDZY ORAZ WIELKI TALENT DO ŚPIEWU. BYŚ IE MOGLI ZAUWAZYC W NIM ZALETY A NIE SAMA WADY.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JEZU OD walucie SIĘ Od NIE GO MIAL 15 LAT KAŻDY W TYM WIEku POPEŁNIA BŁĘDY. JAK WY POPEŁNIAcie bledy nikt WAm zycia NIE UPRZYKSZA ..
   TO jest chlopak ktory MUSI SIĘ WIELE NAUCZYC. JESTEm BELIEBER I BĘDĘ GO BRONIŁA.
   HEJteRZY MAJA WIELKI BOL DUPY.
   MIEJCIE SWÓJ ROZUM LUDZIE I POPATRZCIE NA JUSTIN, TO ZWYKŁY CHŁOPIEC TYLKO MA FANKI KTÓRe GO KOCHAJA, DUŻO PIENIEDZY ORAZ WIELKI TALENT DO ŚPIEWU. BYscie MOGLI ZAUWAZYC W NIM ZALETY A NIE SAMe WADY.
   Przepraszam za tamte bledy

   Usuń