05.06.2014

Miley Cyrus: nowa piosenka "Pretty Girls (Fun)" i obsesja na punkcie Liama

Choć nadal w trasie koncertowej, Miley i tak znajduje czas, aby podzielić się nowymi nutami. Nieoficjalny kawałek Pretty Girls (Fun) już w sieci


Miley Cyrus i Liam Hemsworth
Miley nie potrafi zapomnieć o Liamie?

Miley udostępnia Pretty Girls (Fun)

Najnowszy kawałek Miley Cyrus to nieopublikowany utwór z albumu Bangerz. Imprezowa nuta trafiła do sieci 2 czerwca. Nagranie powstało we współpracy z producentem Mike WiLL Made It. W piosence nie ma zbyt dużo tekstu, a całość utrzymana jest w dość minimalistycznym klimacie. Miley śpiewa między innymi słowa all pretty girls wanna have fun, jakby nawiązując do kawałka Cyndi Lauper. Według portalu Hollywoodlife, Pretty Girls (Fun) sprawia wrażenie, jakby nie był jeszcze dopięty na ostatni guzik. Serwis sugeruje, że być może doczekamy się jego pełnej wersji.
Miley Cyrus ma obsesję na punkcie Liama Hemswortha?

Jak podają zagraniczne media, Miley robi wszystko co w jej mocy, aby zwrócić uwagę Liama. Choć od momentu, gdy odwołali swój ślub minęło już ponad pół roku, gwiazda nie potrafi ponoć zapomnieć o swoim eks. Według magazynu Life & Style, piosenkarka wydzwania do niego i wysyła mu smsy, w nadziei, że do niej wróci. Źródło cytowane przez  Life & Style twierdzi, że ta pora roku jest dla niej szczególnie trudna, gdyż 31 maja 2012 Liam się jej oświadczył:

Maj był ciężkim czasem dla Miley, rocznica wpędziła ją w jeszcze większą depresję - uświadomiła sobie, jak bardzo brakuje jej życia z Liamem. Ma obsesję na jego punkcie i naprawdę chce go z powrotem.

Liam jednak ignoruje jej wszelkie starania. Dla niego wszystkie sprawy między nimi są zakończone. Jest to z pewnością bolesny cios dla Miley i choć wszystko inne w jej życiu, na czele z karierą, układa się świetnie, gwiazda jest ponoć nieszczęśliwa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz