04.06.2014

Liam Payne przeprasza za Zayna i Louisa na Twitterze

Po wycieku szokującego nagrania z udziałem Zayna i Louisa fani One Direction nie doczekali się żadnego wyjaśnienia z ich strony. Przeprosiny opublikował w końcu Liam Payne

Liam Payne przeprasza za Zayna i Louisa na Twitterze
Liam Payne przeprosił fanów na Twitterze

Cisza po burzy: Zayn i Louis nie komentują nagrania z Peru

Po tym, jak cały świat ujrzał Zayna i Louisa palących podejrzane skręty i żartujących sobie z nielegalnych substancji, większość z nas czekała, co będzie dalej. Niestety jedynym oświadczeniem, jakie padło w kontekście wycieku kontrowersyjnego wideo, była wypowiedź rzecznika grupy, który poinformował tylko, że prawnicy zespołu One Direction już zajęli się tą sprawą. Nie to jednak chcieliśmy usłyszeć. Z jednej strony zrozumiałe jest, że muszą zareagować na kradzież własności, jakiej dopuściła się osoba, która zdobyła film i sprzedała go mediom. Ale z drugiej strony jest też treść nagrania, która z uwagi na fanów grupy, bezsprzecznie wymaga komentarza.

Liam Payne przeprasza fanów na Twitterze

Dopiero Liam Payne postanowił wypowiedzieć się w kwestii budzącego mieszane uczucia klipu z Zaynem i Louisem w roli głównej. Uczynił to 31 maja, przepraszając w kilku tweetach za zachowanie kumpli:

To moje chłopaki, uwielbiam ich, możliwe, że sprawy zaszły trochę za daleko, za co przepraszam. Mamy tylko po dwadzieścia-kilka lat, każdy robi głupie rzeczy w tym wieku.

Każdy z nas musi jeszcze dorosnąć, i to w wyjątkowych okolicznościach. Nie szukam wymówek, ale faktem jest, że każdy się czasem potyka.

Mam nadzieję, że wytrzymamy próbę czasu i w końcu odnajdziemy właściwą drogę. Wiem, że to nie jest nam dane raz na zawsze i jestem niezmiernie wdzięczny, że mogę robić to co robię.

Dziękuję wszystkim, którzy wspierali nas w tym czasie. Wiedzcie, że kochamy was za to i ma to dla nas ogromne znaczenie.

Wyszło więc na to, że to Liam jest najdojrzalszy z grupy i rzeczywiście poważnie traktuje fanów One Direction. Pozostaje mieć nadzieję, że zarówno jego postawa, jak i surowa ocena zdarzenia przez Harry'ego Stylesa, dadzą Zaynowi i Louisowi do myślenia i sprawią, że w przyszłości chłopaki ogarną się i pomyślą dwa razy, zanim zrobią coś równie głupiego.Zobacz również: Zayn Malik i Louis Tomlinson palą marihuanę: wideo z Peru
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz